Кардиологи разработали браслет для диагностики инфаркта с точностью 90%
Препарат від COVID пов'язаний з мутаціями коронавірусу, - вчені Відомий співак влаштував провокацію у масці свині: що він зробив ISW: "Вагнер" повернувся на фронт, це свідчить про серйозну проблему найманців Лідер республіканців у Сенаті пояснив, чому США вигідно підтримувати Україну Підводні дрони та штучний інтелект: НАТО побудувало систему захисту від диверсій РФ, - ЗМІ Небезпечна хвороба тварин дісталася Києва: оголошено карантин Вже ніхто нікуди не летить: у російських аеропортах стався глобальний збій Іран може передати Росії гіперзвукові ракети у жовтні, - ISW Росія почала інтенсивніше атакувати Україну дронами: у ЗСУ зробили заяву Коли мають стартувати переговори про вступ України в ЄС: президент Європарламенту назвала терміни У ЗСУ попередили, де росіяни готуються до наступальних дій Повітряні сили про нічну атаку РФ: Дрони летіли групами, знищено 34 "Шахеди" Зеленський вперше зустрівся з новим міністром оборони Британії: про що говорили Заморожені активи РФ повинні бути використані для відновлення України, - США Єгипет веде переговори щодо купівлі пщениці у Росії, - Bloomberg В Україні запровадили новий вид покарання - пробаційний нагляд: що він передбачає В Ереванском филиале РЭУ имени Плеханова состоялось мероприятие, посвященное годовщине 44-дневной войны (фото) Всі iPhone 15 пройшли тест автономності: найдовше тримає батарею зовсім не Pro Max У Сенаті США оприлюднили проект тимчасового бюджету: Україна може отримати менше, ніж розраховувала Ситуація у Криму для окупантів тривожна, єдиний безпечний варіант для них - піти, - ГУР Столиця виплатить майже 35 мільйонів гривень допомоги військовим та їхнім сім’ям, - Кличко В ЗСУ підтвердили, що "Вагнер" повернувся на фронт Ситуація на фронті: ЗСУ просунулися на Донецькому напрямку, - Зеленський На одному з напрямків ЗСУ знищили десятки окупантів та чимало ворожої техніки У безпілотниках Shahed виявлено понад півсотні європейських компонентів, - The Guardian

Ученые из Медицинской школы имени Роберта Вуда успешно протестировали устройство для ношения на запястье, которое может определить наличие инфаркта с точностью 90%. Исследование представлено на ежегодной научной сессии Американского колледжа кардиологов.

Для испытания исследователи зарегистрировали 239 пациентов с подозрением на сердечный приступ в пяти центрах Индии. Им на запястье надели датчики, просвечивающие кожу инфракрасным светом для обнаружения белка тропонина-I в крови.

Данные, полученные от датчиков, анализировались с помощью машинного обучения. Результаты сверялись с лабораторными исследованиями. Метод позволил предсказать уровни тропонина-I с точностью 90%.

Сердечный приступ возникает, когда артерии, которые снабжают кровью сердце, блокируются, что ограничивает поступление кислорода к сердцу и остальным частям тела. При этом в кровь выделяется белок тропонин-I — индикатор повреждения сердечной мышцы.

Анализ крови на тропонин обычно используется, когда у пациента есть боль в груди, но нет явных признаков сердечного приступа на электрокардиограмме. Однако процесс взятия крови и отправки образца занимает некоторое время. Устройство позволит сократить время оказания первой помощи пациентам с инфарктами.

Ученые считают, что технологию носимых датчиков для чрескожного определения биомаркеров можно адаптировать и для других заболеваний.