Кибербезопасность можно построить только по принципу нулевого доверия, - гендиректор Microsoft
Канада готова відправити війська в Україну, але є нюанс "Це була серйозна помилка": співачка LP вибачилася перед українцями Мирна угода з Росією: WSJ дізналося, на яких умовах Путін був згоден завершити війну В Повітряних силах не підтверджують залучення росіянами ще одного літака А-50 "Це так важливо для українців": репер Snoop Dogg одягнув прикрасу з українською символікою Окупанти намагаються захопити два населених пункти під Бахмутом, - Євлаш ЗСУ підтягнули до Кринок додаткові резерви: що там зараз відбувається, - ISW Спецпредставник Китаю відвідає Україну, РФ і країни ЄС: названо мету Netflix спродюсує бродвейську виставу про Путіна Путіну показали нові надзвукові бомбардувальники Ту-160М: що відомо "Готові до гарантованого застосування": Путін пригрозив світу "ядерною дубиною" У ЗСУ пояснили, як весна вплине на бої на фронті ГУР відомі люди, яких завербували для організації в Україні "Майдану-3" Помер відомий американський комік Путін пригрозив "трагічними наслідками" країнам, які відправлять війська в Україну Тяжелая ситуация на фронте: Сырский назвал первоочередную задачу Синоптик розповіла, яка погода буде в Україні на початку березня Лідер республіканців у Сенаті США, який підтримував Україну, залишить свою посаду Оксана Забужко закликала ігнорувати всіх росіян, навіть, якщо вони проти Путіна: "Абсолютне табу" Зірка фільму "Гарні часи" пішов з життя Буданов поставив крапку у питанні "замороження" війни в Україні Під час виконання бойового завдання загинули воїни 73-го морського центру ССО До них не доходить: Повітряні сили збили ще два російських Су-34 Майже сотня штурмів: окупанти як скажені намагаються прорвати оборону ЗСУ, - Генштаб "Вирішується доля Європи": у Литві вважають вартою уваги ідею відправити війська в Україну

Для обеспечения безопасности в интернет-сети необходимо соблюдать принцип нулевого доверия.

По словам Наделлы, этим принципом компания Microsoft руководствуется в своей деятельности. Он заявил, что для того чтобы обеспечить собственную безопасность в киберпространстве, необходимо сначала предположить возможность взлома и, исходя из этого, строить стратегию защиты и продумывать средства защиты. Это и есть принцип "нулевого доверия", который Наделла назвал своеобразным феноменом.

"Цифровые технологии стали намного более всепроникающими в нашу экономику и жизнь. Неприятным следствием этого являются киберпреступления, и очень остро встает проблема безопасности", - заявил он.

Кроме того, Наделла подчеркнул, что компания Microsoft построила систему защиты всех аспектов - от личных до инфраструктурных - именно на принципе нулевого доверия.

"Мы видим триллионы сигналов, в конце концов, это интеллектуальная игра. Единственная причина, по которой мы, например, смогли вмешаться в ситуацию в Украине, потому что мы увидели сигналы задолго до атаки и смогли "эвакуировать" государственные органы в облако", - добавил он.