Ученые разработали анализ крови, который сможет предсказать смерть в ближайшие 10 лет
WhatsApp перестане працювати на старих смартфонах: перевірте, чи є серед них ваш Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму: думка науковців У США стартувала мовна підготовка українських пілотів для навчань на F-16, - Пентагон 1 жовтня до України прийде холодний атмосферний фронт, - синоптик Росіяни пішли на штурми на Лимано-Куп'янському напрямку й поплатилися: у ЗСУ розповіли подробиці "Трамп - це кошмар": чи витримає Європа його другий термін, і чого чекати Україні Росія кинула на фронт нові резерви: у ЗСУ оцінили рівень їх підготовки та забезпечення Створено Альянс оборонних індустрій: у МЗС України розкрили важливі деталі На півдні українські захисники знищили важливу техніку противника Німеччина викупить у Швейцарії свої танки Leopard 2, щоб компенсувати поставки Україні Українська армія дронів показала росіянам, який вигляд має війна, - експерт Румыния перебрасывает к границе с Украиной ПВО, - Reuters Abrams vs Т-90: Жданов порівняв американські та російські танки Данілов показав закриту систему моніторингу ситуації і карту наступу росіян у перші дні вторгнення Флот РФ вже не здатний здійснювати морську блокаду України, – британська розвідка Укргідрометцентр оприлюднив прогноз на жовтень: що буде з погодою Посол у Польші про вплив виборів на наших біженців і зернове питання: багато емоцій РФ намагається створити у світі образ "хамовитого українця", - Подоляк Данілов закликав українців "вимкнути" паніку через можливість затяжної війни з РФ У Запорізькій області росіяни вдарили по власному Су-35 - мережа Стало відомо, хто атакував підстанцію в Курській області Стало відомо, куди Росія стягує додаткові сили Надзвичайно високий рівень загрози: у Чорному морі підскочила кількість ракетоносіїв РФ Туреччина схвалить вступ Швеції до НАТО в жовтні, - Reuters Бойовики ПВК "Вагнер" почали повертатися воювати в Україну, - британська розвідка

Ученые из Института биологии общества Макса Планка разработали анализ крови, который, по их словам, может приблизительно определить риск смерти в следующие 10 лет.

Об этом говорится в исследовании, передает euromedia24.

До этого врачи могли плюс-минус предсказать риск смерти пациента только в ближайший год, основываясь на показателях кровяного давления и уровне холестерина.

Медики провели исследование среди 44 000 человек в возрасте от 18 до 109 лет.

Читайте также: Женщины извлекают выгоду из нескольких браков - исследование

Они оценили риск преждевременной смерти участников на основе общепринятых факторов: индекс массы тела, артериальное давление, холестерин, потребление алкоголя и курение, вероятность развития рака или болезней сердца.

В каждом конкретном случае исследование продолжалось от двух до 16 лет. За время исследования умерли 5512 участников.

Ученые искали метаболические биомаркеры, которые были выше в крови у долгожителей. В результате были выявлены 14 биомаркеров, которые, по данным ученых, влияют на шанс долгой жизни. Эти биомаркеры служат индикаторами состояния иммунитета, уровня глюкозы, наличия воспалений и прочее.

Анализ характеристик показал, что 83% биомаркеров были точными в предсказании того, умрет ли человек в ближайшие 10 лет. Традиционные методы оценки равняются 78%.

Теперь исследователи планируют проверить свои выводы, выражая надежды на то, что результаты позволят внедрить анализ крови, который поможет контролировать лечение пациента.

Ученые предупреждают, что в результате исследований самыми заинтересованными в предсказании риска смерти могут оказаться не врачи, а страховые компании.