11։00-17։00 Քարակերտ, Շենիկ, Ջրաշեն, Արմավիր, Այգեշատ, Տանձուտ, Հայկավան, Ալաշկերտ և Բամբակաշատ գյուղեր,
10։00-12։00 Հովտաշատ, Սիփանիկ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10:00-13:00 Մասիս քաղաք՝ Նոր, 3-րդ թաղամասեր մասնակի, Հերացի, Դպրոցականների, Շիրազի փողոցներ մասնակի, Քաղաքապետարան, «Թիմ Տելեկոմ» ընկերության գրասենյակ, թիվ 2 դպրոց, հիվանդանոց ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մարմարաշեն գյուղ մասնակի, Այգավան գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Վեդի քաղաք՝ «Տելեկոմ Արմենիա», «Յուքոմ», «Վիվա Արմենիա» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Հեռուստակայան» ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Սիսավան, Նոր Ուղի, Գինեվետ գյուղեր, «Վեդու Գինու գործարան» Բանավան,
13։00-15։00 Արտաշատ քաղաք՝ Ս. Հակոբյան, Բաղրամյան, Նարեկացի, Չաուշի, Ավետիսյան փողոցներ մասնակի, Երևան-Երասխ մայրուղի մասնակի, Մարքսի փ. 93, 96, Աթարբեկյան փ. 105, Մյասնիկյան փ. 159 հասցեների ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ազատավան, Բաղրամյան, Բերքանուշ, Բուրաստան, Դալար, Դիմիտրով, Մասիս, Մրգավան և Շահումյան գյուղեր,
13։00-16։00 Մասիս քաղաք` 2-րդ և Կայարան թաղամասեր մասնակի, Սայաթ- Նովա գյուղ մասնակի, «Գոլդեն ֆիշ», «Հայջրմուղկոյուղի» ՓԲԸ, «Տրանսշին» ՓԲԸ, «Բերմա» ԲԲԸ, «Գրետա Ավագյան» ԱՁ, Սեփականատեր «Լաֆիկ», «Խոր Գագ» ՍՊԸ ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,