10:00-14:30 Կարենիս համայնք, Ավետարանի Հավատքի Քրիստոնեական Եկեղեցի,
«Արտսոն Գրուպ» ՍՊԸ, «Յուքոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-15։00 Չարենցավան համայնք՝ 8 թաղամաս 1-11; 9 թաղամաս 1-4, 10 թաղամաս 36, 46 շենքեր, Քոթեջներ, Սարալանջ թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:30 Պռոշյան գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Կովկաս» ռեստորան, Սեփականատեր «Ջ․ Ավետիսյան», Զին Մաս, «Պ և Օ» ՓԲԸ, Սեփականատեր «Ս Պողոսյան», «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ, Սեփականատերեր՝ «Ս․ Հովակիմյան», «Զ․ Սարգսյան», «Ա․ Հարությունյան», «Ն․ Թորոսյան», «Ս․ Մանուկյան», «ԷՎԱ-ՄԱԿ» ՍՊԸ, «Պապյան և Որդներ» ՍՊԸ, «ՍԼԼ ԳԱԶ» ՍՊԸ, Վանահովիտ և Ոլորան թաղամասեր, «ԱԻՍԱ» ՍՊԸ, Քանաքեռավան համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի գյուղ՝ 2 և 3 փողոցների ոչ բնակիչ-բաժանորդնե, «Վեոլիա Ջուր» ընկերություն, «Զովունի» այգեգործական ընկերություն, Արզնի համայնքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Արարատ Լադա», «Ակնալիճ», «Գազ Գրուպ», «Պռոբիզնես», «Բիթերմ Ռիվեր», «ՄԼ Մայնինգ», «ԼՏԸ Միքայել» ՍՊԸ-ներ, «Արզնի» թռչնաֆաբրիկա, «Արիկո Գոռ» ՓԲԸ, Սեփականատերեր՝ «Գոռ Գրիգորյան», ,«Օֆելյա Մովսիսյան», «Ռ․ Թովմասյան», «Թագուշ Կուրզինյան», «Արմեն Ղարապանյան», «Ս․ Մարտիրոսյան», «Ֆ Ղազարյան», «Բաբլոյան», ԱՁ «Կ․ Պողոսյան», Արզնի գյուղ՝ 2-րդ և 5-րդ թաղամասեր,
11:00-17:00 Ջրվեժ գյուղ մասնակի, Ջրվեժի Ա թաղամաս և Բագրևանդ թաղամաս մասնակի, Բալահովիտ գյուղ, Կոտայք, Նոր-Գյուղ գյուղեր և հարակից տարածքներ, Հատիս, Զովաշեն գյուղեր,
10:00-16:00 Վահան գյուղ, զորամաս և Պոլիգոն,
11։00-12։00 Վարդենիս համայնք՝ Երևանյան, Կոմիտասի, Մռավյան, Աճառյան, Բաղրամյան, Վ․Մամիկոնյան, Շահումյան փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ», «ԱԿԲԱ բանկ» ընկերություններ, «Վրեժ Ավետիսյան» ԱՁ, հակահետախուզություն, «Իրենա-Ինեսա» գազալցակայան և «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
12։30-13։30 Վարդենիս համայնք՝ Վ․Համբարձումյան, Վ․Սարգսյան, Չարենցի, Արզոյան, Տիգրան Մեծի, Թումանյան, Իսակովի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Մակվիչ» ՍՊԸ «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
13:00-16:30 Երանոս բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00֊14։00 Բերքաբեր գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ:
********************************************************************
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Կողբացի փ. 42 շենք, Պուշկինի փ. 40 շենք, Տերյան փ. 23, 25 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Բաղրամյան պող. 57-67 առանձնատներ, Օրբելի փ. 1-19 առանձնատներ, Կոմիտասի պող. 30/2-32 շենքեր, Փափազյան փ. 16 շենք, Կիևյան փ. 1Բ-2/9 շենքեր, Ադոնցի փ. 19/8-21/2 շենքեր,
11։00-17։00 Սարկավագի փ. 84/2-106/11, 106/1-151/2, 126-128/2, 131/1-131/2, 145-147/1, 147-151, 151-151/4 շենքեր և 79-98 առանձնատներ, թիվ 161 մանկապարտեզ, Սարկավագի փ. 4-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Սարկավագի փ. 5-րդ նրբ. 3-126 և 6-րդ նրբ. 1-21 առանձնատներ, Թբիլիսյան խճուղի 33-37 շենքեր, Աճառյան փ. 43/21-43/35 առանձնատներ,