10։00-12։00 Ջերմուկ քաղաք՝ Բարեկամության փողոց մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-12։30 Գլաձոր գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Վայք քաղաք՝ «Արփա Սևան» թունելախորշի բանավան, «Ասաթ», «Արեգ» արևային կայան և «Սարավան» ՀԷԿ ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Քասախ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայնք՝ 34, 35, 36, 37 փողոցների բաժանորդներ, Պարույր Սևակի, Արաբկիրի, Ն․ Ավետիսյան, Սեդրակ Ջալալյան, Ա․ Հարությունյան, Կարեն Դեմիրճյան, Շիրազի, Խաչանովի և Վահան Տերյան փողոցներ, Գարեգին Նժդեհի փ. 1, 3, 5, 9, 9/1 շենքեր, Վազգեն Սարգսյան փ. 5, 7, 9 շենքեր, Վազգեն Սարգսյան փողոց 1-ին փակուղի,
11:00-17:00 Աբովյան քաղաք՝ 5, 6, 7 և 8 միկրոշրջաններ, Աբովյանի քաղաքապետարան, «Հաշվիչ» ԲԲԸ, «Ռոստելեկոմ Հայաստան», «Թիմ Տելեկոմ» ընկերություններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հատիս, Զովաշեն գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Առինջ գյուղ՝ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 14, 26, 24 փողոցներ, Ձարգավանքի, Մաշտոցի, Մնացականյան և Հայկ Գասպարյան փողոցներ և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հյուսիսային ավտոկայան և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
09:30-11:00 Այրք գյուղ՝ 1, 3, 4, 9, 10, 12, 15, 16, 17 փողոցներ,
10։10-12։00 Լուսակունք, Խաչղբյուր, Տորֆավան, Վանևան, Գեղաքար գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, «Կապավոր» ՍՊԸ, «Անուշ Քնար», «Գոգա-Սեդա» գազալցակայաններ, Վանևան գյուղ, զորամաս, «Վիվա -Արմենիա», «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,