Էլեկտրաէներգիայի պլանային ընդհատումներ կլինեն Երևանում և մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 4-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Ագաթանգեղոսի փ. 29, 29/1 շենքեր, Տիգրան Մեծի պող. 6-12 շենքեր, Ադամյան փ. 8-24 առանձնատներ, Հանրապետության փ. 20, 24 առանձնատներ, Կորյունի փ. 5 շենք, Կորյունի նրբ. 10, 11 շենքեր և 4, 6, 6/1 առանձնատներ, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Իսահակյան փ. 16, 16ա շենքեր, Տիգրան Մեծի պող. 15 շենք, Սպենդիարյան փ. 4, 6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարյան փ. 1, 1ա, 2, 3, 4 շենքեր, Մոսկովյան փ. 24, 28, 36, 38 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թումանյան փ. 33-41 շենքեր, Փարպեցի փ. 17 շենք,
11։00-17։00 Այգեձորի փ. 74-78/1 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պող. 2-8, 59/7, 56/9-61 շենքեր, Օրբելի փ. 12-33, 37-65 շենքեր, Կիևյան փ. 1-15, 5, 2-8, 4/2-4/4, 11-17, 12-14Ա 18-20 շենքեր, Բարբյուսի փ. 7, 9, 11, 63-67 շենքեր, Երզնկյան փ. 1-22 շենքեր, Բաղրամյան պող. 60-66Ա, 85-89 շենքեր, Բաղրամյան պող. 1 փակուղի 1/3 հասցե, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5-10 շենքեր, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5-11 առանձնատներ, Ղափանցյան փ. 5/9-5/162 առանձնատներ, Սև Քարեցի Սաքոյի փ. 59-92 առանձնատներ, Սևաստոպոլյան փ. 39 շենք և 8-26 առանձնատներ, Սեպուհի փ. 14 շենք և 1-19, 20-29 առանձնատներ, Հակոբյան փ. 1-9, 6, 8, 8/2, 10, 11, 12 շենքեր, Բարբյուսի փ. 30 շենք և 1-7, 11-56Ա, 16-38Ա, առանձնատներ, Քեռու փ. 35, 37, 39, 52/1, 58, 58/1 շենքեր և 1-16, 38, 11-44, 45-99 առանձնատներ, Դումանի փ. 1-3, 12-25/2, 51, 58, 67/3 շենքեր և 2-12Ա, 22-51/1 առանձնատներ, Համբարձումյան փ. 2-6 շենքեր և 5Ա առանձնատուն, Ներսիսյան փ. 3, 14/1 շենքեր, Կալենցի փ. 3-47/3 առանձնատներ, Արաբկիր 38 փողոց 1-10 առանձնատներ, Գյուլբենկյան փ. 36-40, 39Բ, 41 շենքեր, Ա.Խաչատրյան փ. 1, 2Ա, 4, 6, 8, 31/1 շենքեր և 1-19, 5-17 առանձնատներ, Էմինի փ. 2/1, 2/2, 4, 12 շենքեր, Բակունցի փ. 1 շենք և 1-18, 7-15 առանձնատներ, թիվ 130 դպրոց,
11:00-17:00 Աճառյան փ. 2/1 շենք, «Կախվածությունների բուժման ազգային կենտրոն» ՓԲԸ, «Ինֆեկցիոն Հիվանդությունների Ազգայի Կենտրոն» ՓԲԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,