12։00-16:00 Թեղուտ գյուղ, Դիլիջան քաղաք՝ Թբիլիսյան խճուղին և Պարզ լիճ փողոցներ մասնակի,
09:30-12:00 Քաջարան գյուղ:
************************************************************
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 3-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Տերյան փող. 68ա, 68/3 շենքեր, Կորյուն փող. 13, 13ա, 15, 15ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Զ. Սարկավագ փող. 126-128/2, 131/1-131/2, 151-151/4 շենքեր և 79-98 առանձնատներ, Զ. Սարկավագ 4-րդ նրբանցք, 5-րդ նրբ. 3-126 առանձնատներ, Զ. Սարկավագ 3-րդ փողոց, 2-րդ փողոցի 3-40 առանձնատներ, Քանաքեռ 6-րդ փող. 1-32 առանձնատներ, Քանաքեռ 6 և 7 փողոցների 1-34 առանձնատներ, Քանաքեռ 9 և 10 փողոցների 1-48 առանձնատներ, թիվ 117 դպրոց, թիվ 8 գիշերօթիկ դպրոց, Թբիլիսյան խճուղու 33-37 շենքեր, Աճառյան փող. 43/21-43/35 շենքեր, Ծարավ Աղբյուր փող. 5-16, 15-52 առանձնատներ, Զեյթուցյան փող. 19-74 առանձնատներ,
10:00-16:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգված՝ Մոլդովական փողոց մասնակի, Գայի պողոտա մասնակի, թիվ 139 դպրոց, թիվ 250 մսուր մանկապարտեզ, «Զեննի», «Հայր և Որդի Ավագյաններ» ՍՊԸ, «Փորձարարական գործարան» ԲԲԸ, հարակից տարածքների առանձնատներ և ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
10։00-16։00 Շիրակի փ․ 1, 2, 3 օժանդակ տնտեսություններ, Շիրակի փ․ 20, 22 շենքեր, Արտաշիսյան փ․ 86, 88, 88ա շենքեր,Արտաշիսյան փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Աջափնյակ 1-ին թաղամաս, «Կարեն Դեմիրճյանի անվան Մարզահամերգային համալիր» ՓԲԸ-ին հարակից տարածք, Լենինգրադյան, Արզումանյան փողոցներ մասնակի,