11:00 -15:00 Եղեգնաձոր քաղաք՝ 26 Կոմիսարների, Անդրանիկի, Զորավար Վարդանի, Թամանցիների, Կամոյի, Թելավի, Մոմիկի և Վայքի փողոցներ մասնակի,
10:30-16։30 Պռոշյան համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Չաուշի և Շիրազի փողոցներ, Չաուշի խճուղի մասնակի,
11։00-17։00 Կապուտան, Հատիս, Զովաշեն, Ջրաբեր գյուղեր, Ջրվեժի Բագրևանդ Թաղամաս,
10:10-12:00 Լուսակունք, Խաչաղբյուր, Տորֆավան,Վանևան, Գեղաքար գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Կապավոր» ՍՊԸ, «Անուշ Քնար», «Գոգա-Սեդա» գազալցակայաններ, Զին-մաս, «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
12։10-16։50 Ակունք գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Եվա-Շին» ՍՊԸ,
12։00-16։00 Դիլիջան քաղաք՝ Սայաթ-Նովայի, Մխիթարյան, Հակոբջանյան, Մյասնիկյան և Ուսանողական փողոցներ մասնակի, Թբիլիսյան խճուղի մասնակի, Թախտա թաղամաս մասնակի,
10:00-15:00 Ստեփանաբան քաղաք՝ Թումանյան, Չարենցի, Ռուսթավելի, Հարությունյան, Գետափնյա, Ղուկասյան, Թելման, Աբովյան փողոցներ, Կամրջի տարածք, թիվ 3, 4 միկրոշրջաններ, Աշոտ Երկաթի, Արցախի, Դեսինի, Պրոմեթևս, Ռումինական, Սուրբ Վարդանի, Վ.Համբարձումյան, Վիրահայոց փողոցներն ամբողջությամբ, Արևելյան, Բաղրամյան, Երիտասարդական, Սունդուկյան, Դուրյան, Մեղապարտի, Գ.Նժդեհի, Սոս Սարգսյան, Սուրբ Նշանի, Սպարապետի, Սայաթ-Նովայի փողոցներ մասնակի: