10։30-12։30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Իսրայել Օրի, Աթարբեկյան, Արսենյան, Իսահակյան, Մյասնիկյան և Օրբելու փողոցներ մասնակի,
10։30-14:30 Բջնի համայնք, «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-15:00 Կարենիս համայնք, Ավետարանի, Հավատքի, Քրիստոնեական Եկեղեցի, «Յուքոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Պտղնի գյուղ, Արամուս գյուղի քարի հանքեր,
11։00-17։00 Աբովյան քաղաք՝ «Զոնալ կայան» և «Կարմիր Բանակայինների» թաղամասեր, Ջրվեժ գյուղ մասնակի, Ջրվեժ՝ «Բագրևանդ» և «Ա» թաղամասեր մասնակի,
11։00-16:00 Երանոս, Վարդաձոր բնակավայրերն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Անիի տարածաշրջան, Մարալիկ քաղաք՝ Նոր թաղամաս, Եկեղեցու թաղամաս, Երկրորդ թաղամաս, Շիրազ թաղամաս, Մարալիկի բժշկական կենտրոն, Զին․կոմիսարիատ, Շահինյան, Ռիգայի, Կոլտնտեսականների փողոցեր, Մարալիկի Դատարանի շենք, «Սինոհիդրո Քորփորեյշն» ընկերության գրասենյակ, «Ամրոց» ռեստորան, Բարեբեր քարհանք և հարակից տարածքների բաժանորդներ,
11:00-17:00 Արթիկի տարածաշրջան, Արթիկ քաղաք՝ Շահինյան և Մանթաշյան փողոցներ։
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 11-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17:00 ‹‹Երևան›› հյուրանոց, Աբովյան փ. 3/1, 3/2 շենքեր, Բելյակովի փ. 3, 5, 9 առանձնատներ, Պուշկինի փ. 4, 6, 8, 10 առանձնատներ, Նալբանդյան փ. 15ա շենք, Թումանյան փ. 2, 2ա շենքեր, Իսահակյան փ. 34, 36, 38, 41 շենքեր, Մաշտոցի պող. 39, 41, 43, 45, 45ա շենքեր, Դավթաշեն 2-րդ, 3-րդ և 4-րդ փողոցներ և շտապ օգնության մասնաշենք, թիվ 152 դպրոց, Կուրղինյան և Վանթյան փողոցներ մասնակի, Հաղթանակ թաղ. 5, 6, 8 փողոցներ, Սիլիկյան թաղ․ 3, 4, 9 փողոցներ մասնակի, Սիլիկյան հին խճուղի մասնակի, Սիլիկյան 7-րդ փողոցի վերջնամաս, Ավան՝ Նարեկացի թաղամաս մասնակի, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 3, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25ա, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27 շենքեր, Դ․ Մալյան նրբ. 4, 4/1 շենքեր, Դ․ Մալյան փ. 1, 2, 4/1, 5, 6, 7, 7ա, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/16, 17/18, 19/20, 20, 22, 23/24 շենքեր, «Արզնի կաթնամթերք» ՍՊԸ, «Հաջողակ», «Ալբատրոս-94», «Դի Ջի Գեյմ», «Կամուրջ», «Պանարամա», «Էգա», «Արբաբ Ֆյուչ», «Իլանկա», «Մատ և Պոլ» , «Մուլտի Պակ», «Նուշիկ Ասոցիացիա» , «Շինարար Բար», «Ֆլեշ», «Վես», «Հայկ-57», «Հզոր Արգիշտի» ՍՊԸ-ներ, «Յուքոմ» ՓԲԸ, «Վեոլիա-ջուր», թիվ 64 դեղատուն, «Հ․ Մաթևոսյանի անվան հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ, հարակից տարածքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փողոց մասնակի, Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի 4-րդ նրբանցք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 10-18 շենքեր, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5-11 առանձնատներ, Ղափանցյան փ. 5/9-5/162 առանձնատներ, Ծարավ Աղբյուրի փ. 55/3-55/34 շենքեր,