10:30-12:30 Արփի և Հերհեր գյուղեր մասնակի,
15:00-16։00 Խնձորուտ գյուղը մասնակի
10։00-14:00 «Լ. Թորոսյան» ՍՊԸ, «Երևան ջրառ» մասնաճյուղ, «Բջնի-Քաղսի» այգեգործական ընկերություն, սեփականատեր «Ջ.Հովհաննիսյան» և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Պռոշյան գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Մարտին Սթար» ՍՊԸ, «Կովկաս» ռեստորան, Սեփականատեր «Ջ․ Ավետիսյան», Զին Մաս, «Պ և Օ» ՓԲԸ, Սեփականատեր «Ս.Պողոսյան», «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան, Սեփականատեր «Ս․ Հովակիմյան», Սեփականատեր «Զ․ Սարգսյան», Սեփականատեր «Ա․ Հարությունյան», Սեփականատեր «Ն․ Թորոսյան», Սեփականատեր «Ս․ Մանուկյան», «ԷՎԱ-ՄԱԿ» ՍՊԸ, «Պապյան և Որդներ» ՍՊԸ, «ՍԼԼ ԳԱԶ» ՍՊԸ, Վանահովիտ և Ոլորան թաղամասեր, «ԱԻՍԱ» ՍՊԸ,
11։00-16։30 Հանքավան գյուղ, Հանքավանի բնակելի շենքեր, «Յուքոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան, «Հանքավանի Խոտորջուր առողջարան» հանգստյան տուն, «Երևանի ավետարանի հավատի քրիստոնյաներ» հանգստյան տուն, «Սասուն Միքայելյան» ՍՊԸ, «Ալեքս ՀՕՈՒՆ» հանգստյան տուն, «Եղևնիներ» ՍՊԸ, «Ջրառ» ՓԲԸ, «Էլեոնորա» հանգստյան տուն, « Հանքավան» հանքային ջրերի գործարան» ԲԲ ընկերություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,